درباره ما

درباره شرکت بنیان پلاست:

شرکت بنیان پلاست با بهره برداری از کارخانه کارتن پلاست ، بزرگترين کارخانه توليد پلاست شيت در خاور ميانه که با ظرفيت توليد ساليانه 12000 تن پلاست شيت از جنس پلی پروپيلن (PP) و چاپ سيلک اسکرين با ابعاد mm1550*mm2050 و همچنين سيستمهای تمام اتوماتيک دايکات در سال 1380 تاسیس شده ، فعاليت خود را آغاز نمود. این کارخانه در زمينی به مساحت 18500 متر مربع دارای بخشهای کنترل کيفی ، آزمايشگاه ، واحد طراحی ، واحد تحقيق و توسعه (R&D) و سالن توليد به مساحت 10310 مترمربع و مجموعه اداری 840 مترمربع در شهرک صنعتی مورچه خورت واقع در 35 کيلومتری بزرگراه اصفهان – تهران احداث گرديده است.

این شرکت  با بهره گيری از دستگاههای پیشرفته اکسترودر ، چاپ سیلک اسکرین 6 رنگ،4 رنگ ، 3 رنگ ، 2 رنگ  ، تک رنگ و سیستم های تمام اتوماتیک دایکات يک سرويس کامل و همه جانبه جهت تحقق بخشيدن به ايده های مشتريان را مهيا نموده است و اين اعتبار را فراهم کرده تا شرکتهای بين المللی چون Samsung – Philips – Klassno – Castrol – LG – Nestle – Pepsi – Shell و شرکتهای داخلی بسياری از اين شرکت درخواست همراهی و همکاری داشته باشند.

آتلیه طراحی :

این آتلیه شامل : واحد طراحی ، دستگاه برش کاتر پلاتر و دستگاه چاپ دیجیتال جهت نمونه سازی می باشد.

واحد طراحی

طراحی شرکت بنیان پلاست با بهره گیری از امکانات پیشرفته و با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب بمنظور انجام مشاوره و خدمت رسانی در زمینه کاربردهای پلاست شیت در صنعت بسته بندی و تبلیغات توانسته رضایت مشتریان را فراهم سازد.

دستگاه برش کاتر پلاتر

دستگاه برش کاتر پلاتر با توانايي برش طرحهای پيچيده بر روی پلاست شيت تولیدی این شرکت تا عرض mm1550 و ضخامت mm6 امکان نمونه سازی و ارائه نمونه محصول نهایی را جهت ملاحظه و اظهار نظر مشتری تا مرحله پیاده سازی نظرات مشتری جهت توليد انبوه ، فراهم می نمايد.

دستگاه چاپ دیجیتال

دستگاه چاپ ديجـيتال 6 رنگ با توانايي چاپ بر روی پلاست شيت تا ضخامت mm40 و عرض mm2150 شما را از چاپ با دقت dpi720 بهره مند می سازد که کاربرد فراوانی در نمونه سازی ، دکوراسيون داخلی و فضاهای نمايشگاهی دارد.