پلی استند

محصولات تبلیغاتی

پلاست شیت بعلت دارا بودن ویژگیهای چاپ و برش با کیفیت بالا امکان تولید محصولات متنوع تبلیغاتی را ایجاد می نماید.

شرکت کارتن پلاست مجهز به تکنولوژی چاپ (CMYK) شش رنگ ، پنج رنگ ،چهاررنگ و همچنین چاپ دیجیتال  بر روی تمام اشکال کارتن پلاست کیفیت چاپ تصاویر و متون را تضمین نموده  همچنین سرویس مطلوبی را از طراحی تا تولید نهایی محصولات تبلیغاتی در اختیار می گذارد.

مطالعات نشان داده است که تبليغات در جذب مشتری به فروشگاه موثر است اما استراتژيهای در نقطه خرید هستند که مشتری را به  سمت خرید محصول هدایت می کنند .

­تبليغات در نقطه خريد (Point of Purchase)

75% در فروشگاه تصميم می گيرند:

همانطور که از نامش مشخص است POP Advertising یا تبليغات در نقطه خرید به آن دسته از تبلیغاتی مربوط می شود که در فروشگاهها و محلهای خريد صورت می گیرد. مبحث مربوط به تبلیغات و بازاریابی در نقطه خرید با اسامی دیگری چون In-store Marketing و AT Retail Marketing  نيز شناخته می شود.

اهميت اين نوع از تبلیغات تا حدی بوده است که بسیاری از آژانسهای تبلیغاتی و مشاوره مدیریت و تبلیغات در کشورهای توسعه یافته و غربی یک دپارتمان به خصوص برای خدمات مربوط به POP-AD ایجاد کرده اند. دپارتمانهایی که به طور مشخص تنها به خلق ایده های جدید و روشهای مبتکرانه جهت معرفی و فروش محصولات به شکل POP دارند.

POP در سالهای اخیر رشد مطلوبی را تجربه کرده است و این امر مرهون تلاشهای انجمن تجاری بین المللی تبلیغات در نقطه خريد بوده که به طور موکد بر پیامی تحت عنوان سه چهارم (4/3) تاکید کرده است.

این پیام بدين معنا بوده که سه چهارم تصمیمات مشتریان برای خرید کالا یا خدمت در نقطه خرید شکل می گیرد.

در عین حال این انجمن با برگزاری جشنواره – بازاریابی جهانی در خرده فروشی – تاکید بیشتری بر اهمیت این دسته از تبلیغات داشته است.

روند کنونی حاکی از این است که ابزارهای تبلیغ در نقطه خرید تا حدودی به پدیده ابزارهای تبلیغی دایمی در نقطه خريد  تبدیل شده و خرده فروشان هم از بحث صرف درباره قیمت فاصله گرفته و دریافته اند که فروش آنها از طریق تبلیغات در نقطه خرید تامین می گردد به ، همین دلیل در کنار هر کالایی ابزار تبلیغی جهت ارتقاء فروش را نیز مطالبه می کنند.

در عین حال طراحی تبلیغات در نقطه خرید حالت به مراتب پیچیده تری به خود گرفته است زیرا خرده فروشان از داشتن خرت و پرت یا تبلیغاتی که صرفا تامین کننده نظر و سلیقه صاحب برند باشد فاصله گرفته و به دنبال تبلیغات و ابزارهایی کاربردی برای خود می باشند.

در بسیاری از سوپرمارکتهای بزرگ و کوچک نمونه هایی از تبلیغات در نقطه خرید را دیده اید ، شاید بتوان یکی از بهترین نمونه های آن را استندهایی از جنس کارتن نام برد استندهایی که دقیقا در همان محل خرید شما قرار دارند و در لحظه خرید شما را به شدت ترغیب خواهند کرد.

این استندها بیانگر مفهوم تازه ای به نام مغازه هایی در درون یک مغازه می باشند و این در حالی است که عده ای از این پدیده با عنوان شهر کارتنی یاد می کنند.

مزیت استفاده از این استندها آن است که نسبت به رسانه های بزرگ هزینه بسیار پائین تری را به خود اختصاص می دهند در مقابل تعداد مخاطبینی که با آن ارتباط برقرار می کنند و متناسب با تیراژ تولید سطح جغرافیایی گسترده ای را تحت پوشش قرار خواهند داد و در مدت زمان طولانی تری در معرض دید مخاطب قرار دارند.

لذا  به روشهای مختلفی می توان محصول را در نقطه خرید ( pop ) به نمايش گذاشت که برخی از آنها عبارتند از :

 1. استندهای تبلیغاتی
 2. تابلوهای صندوقها
 3. چیدن محصولات در نزدیکی صندوقها
 4. تبلیغ در کف زمین در رديفهای فروشگاهی
 5. تابلوهای تبلیغاتی بزرگ درون فروشگاهها
 6. فاکتورهای خرید
 7. چرخ دستی های خرید
 8. کارت ورود به پارکینگ
 9. جوایز خرید و قرعه کشی ها و ….

ويژگيهای پلی استند

 1. متريال مورد استفاده و چاپ آن قابل شستشو می باشد.
 2. قابليت چند بعدی نشان دادن طرحها را دار می باشد.
 3. با توجه به نيازهای مشتری طراحی و توليد می شود.
 4. در حمل و نقل و انبار بسيار سبک و کم حجم است.
 5. محدود به کادر و فرم خاصی نمی باشد.
 6. به سادگی قابل مونتاژ است.